Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з відшкодуванням збитків за ДТП

1
19:06, 22.09.2024
Проблеми з відшкодуванням збитків за ДТП
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Привіт, шановні юристи. Мене звати Олександр, і я вже місяць як страждаю від проблеми, пов'язаної з відшкодуванням збитків за ДТП, в якому я став потерпілим. Вирішуючи це питання, я зіткнувся з безліччю проблем. Перше, що стурбувало мене - це те, що страхова компанія винного водія відмовляється виплачувати відшкодування, аргументуючи тим, що у них немає достатньо доказів для визнання вини їхнього клієнта. Які кроки я повинен впродовж процедури відшкодування збитків у такій ситуації? Друге, що викликає моє занепокоєння, це те, що процес відшкодування збитків за ДТП в Україні здається дуже складним і заплутаним. Як дотримуватися всіх необхідних процедур і забезпечити, що я отримаю справедливе відшкодування за мої збитки? Наостанок, мене турбує, як правильно обчислити суму відшкодування. Які фактори повинні бути взяті до уваги при розрахунку відшкодування за ДТП? Ці питання виникли у мене під час розгляду моєї ситуації, і я дуже сподіваюся, що ви зможете надати мені деякі рекомендації щодо цього. Я дуже ціную вашу допомогу і чекаю на вашу відповідь.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:04, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли страхова компанія відмовляється виплачувати відшкодування, важливо дотримуватися певних юридичних кроків та процедур.

1. **Збирання доказів**: Перш за все, переконайтеся, що ви зібрали всі можливі докази, які підтверджують вашу позицію. Це можуть бути фотографії з місця ДТП, свідчення свідків, поліцейський протокол, висновки експертів щодо оцінки пошкоджень. Згідно з статтею 1166 Цивільного кодексу України, особа, яка завдала збитків, зобов'язана їх відшкодувати, якщо не доведе, що збитки були завдані не з її вини.

2. **Звернення до страхової компанії**: Направте офіційну претензію до страхової компанії з вимогою виплатити відшкодування. У претензії вкажіть усі зібрані докази та обґрунтуйте свою позицію. Згідно зі статтею 993 Цивільного кодексу України, страхова компанія зобов'язана провести страхову виплату у визначений договором строк після отримання всіх необхідних документів.

3. **Скарга до Нацкомфінпослуг**: Якщо страхова компанія продовжує відмовляти у виплаті, ви маєте право звернутися зі скаргою до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

4. **Судовий розгляд**: Якщо попередні кроки не дали результату, ви можете подати позов до суду. У суді вам знадобляться всі зібрані докази, тому важливо їх систематизувати та підготувати.

5. **Розрахунок суми відшкодування**: При розрахунку суми відшкодування враховуйте не лише прямі матеріальні збитки, але й можливі витрати на лікування, моральну шкоду та інші пов’язані витрати. Згідно з статтею 1192 Цивільного кодексу України, розмір відшкодування визначається з урахуванням ринкової вартості майна до та після ДТП.

Дотримання цих процедур допоможе вам захистити свої права та отримати справедливе відшкодування. Важливо також звернутися за консультацією до професійного юриста, який може надати більш детальну правову допомогу з урахуванням специфіки вашої ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы