Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!
Юридична Консультація по социальным вопросам

Консультація Юриста з соціальних питань

Усвідомлюючи величезний дефіцит в області безкоштовної юридичної допомоги, професійні організації юристів почали підтримувати розвиток практики консультування в режимі онлайн. Тому юридична консультація на нашому сайті надається досвідченими фахівцями на безоплатній або помірно платній основі. У цьому розділі юридичного порталу Advising користувачі можуть отримати послугу «Консультація юриста з соціальних питань».

Згідно чинного законодавства сьогодні будь-який юрист має право на надання правової допомоги без обмежень її видів, оскільки Конституція України, як Основний Закон, гарантує право кожного на правову допомогу, без всяких виключень, шляхом вільного вибору захисника своїх прав (ст. 59 Конституції України). Тому основна мета нашого сайту - дати Вам, шановні відвідувачі, право вибору захисника своїх прав не тільки по «відомості» юриста, а й за його кваліфікації, оцінивши публічну відповідь на юридичній консультації з соціальних питань.

Після того, як фахівець-юрист дасть консультацію та роз'яснення з юридичних питань, Вам буде набагато легше вибрати того, хто дав більш точну й конкретну консультацію юриста із схожого питання.

Ви також маєте можливість отримати консультацію у обраній в галузі права в усній та письмовій формі по соціальному законодавству; попросити юриста скласти заяву, скаргу та інші документи правового характеру в області права соціального забезпечення; здійснити представництво в суді, інших державних органах перед громадянами та юридичними особами.


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы