Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з правами спадкоємців на житло покійного батька

1
17:27, 20.09.2024
Проблема з правами спадкоємців на житло покійного батька
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є одним із трьох дітей нашого недавно померлого батька, який залишив після себе квартиру в Києві. Наш батько був розлучений з нашою матір'ю багато років тому, і вони не мали спільного майна. Він підписав тестамент на користь нашого молодшого брата, який доглядав за ним в останні роки його життя, але ми, двоє старших дітей, не хотіли б утратити наші права на квартиру. Які наші права в цій ситуації? Чи можемо ми оскаржити тестамент, у зв'язку з тим, що наш батько мав серйозні проблеми зі здоров'ям і міг бути недієздатним в момент підписання? Чи може бути вважатися, що наш молодший брат використовував своє положення, щоб вплинути на батька? Які документи нам потрібно зібрати, щоб довести це? Які юридичні кроки ми повинні зробити? Чи потрібно нам звернутися до суду?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:39, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Ваша ситуація стосується спадкового права, яке регулюється Цивільним кодексом України (ЦКУ). Відповідно до статті 1235 ЦКУ, заповіт може бути визнаний недійсним, якщо доведено, що спадкодавець був недієздатним на момент його складання або якщо заповіт був складений під впливом обману, насилля, погрози або внаслідок зловмисної угоди представника заповідача з іншою особою (ст. 1257 ЦКУ).

У вашому випадку, якщо ви вважаєте, що батько був недієздатний, важливо зібрати медичні документи, які підтверджують його психічний або фізичний стан на момент складання заповіту. Це можуть бути медичні висновки, історії хвороби або інші документи, які підтверджують стан здоров'я батька.

Щодо можливого впливу з боку молодшого брата, необхідно зібрати докази такого впливу. Це можуть бути свідчення свідків, листування або інші докази, які підтверджують, що брат міг вплинути на рішення батька.

Юридичні кроки, які ви повинні зробити, включають подання позову до суду про визнання заповіту недійсним. Відповідно до статті 1240 ЦКУ, ви маєте право оскаржити заповіт у судовому порядку. Для цього вам потрібно буде підготувати позовну заяву, зібрати всі необхідні докази та, за можливості, скористатися послугами адвоката, який спеціалізується на спадкових справах.

Звернення до суду є необхідним, оскільки тільки суд може визнати заповіт недійсним і вирішити питання щодо розподілу спадщини. Враховуючи складність справи, професійна юридична допомога може бути дуже корисною для захисту ваших прав та інтересів.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы